Polisy na życie od utraty dochodu

Dlaczego programista powinien przejmować się swoimi finansami w przypadku choroby lub wypadku?

Zapotrzebowanie na usługi programisty przy jednoczesnym deficycie specjalistów powoduje, że w branży informatycznej zarobki rosną zdecydowanie szybciej niż w innych branżach, jednakże z drugiej strony są one okupione dużym stresem i wielogodzinną pracą przy komputerze w pozycji wymuszonej, która może powodować choroby oczu, kręgosłupa, zespół cieśni i zwyrodnienie nadgarstka, bóle głowy i żylaków, a także otyłość. Powyższe choroby nieleczone w odpowiednim czasie mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych takich jak wylew, zawał serca, nowotwór, a nawet śmierć.

Podobna sytuacja będzie miała miejsce w przypadku nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego, co będzie skutkowało kalectwem lub śmiercią. Próba podjęcia leczenia w NFZ prawie zawsze zmusza chorego do skorzystania z kosztownego leczenia w prywatnych placówkach medycznych ze względu na odległe terminy i długie okresy oczekiwania do specjalistów. Taka sytuacja w przypadku niespodziewanej przerwy w pracy ma istotny wpływ na pogorszenie stopy życiowej współmałżonka i dzieci chorego.

Co oferujemy?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom całej branży informatycznej i ich rodzin, mamy przygotowane rozwiązania finansowe, które zabezpieczą programistów oraz ich bliskich w sytuacji śmierci, kalectwa wskutek choroby i wypadku, niezdolności do pracy, poważnego zachorowania, leczenia szpitalnego oraz przebytych zabiegów operacyjnych i rehabilitacyjnych. Programista i jego rodzina uzyskają niezbędne środki w ciągu kilku dni w przypadku śmierci lub postawionej diagnozy poważnego zachorowania (otrzymasz na leczenie 800 000 zł).

Dlaczego warto?

Pamiętaj, że ubezpieczenie to szczególna usługa, którą trzeba wykupić wtedy, kiedy nie jest nam w ogóle potrzebna. A jeśli jest nam potrzebna ze względu na okoliczności, to jest już za późno.

Jeśli chcesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę to zapraszamy na nasze strony: